Question

 Does propane cost more per gallon than gas?

Answer Propane has tended to be slightly cheaper than gasoline in the United States, including during the winter months when propane demand is highest. For example, on March 1, March 8 and March 15, 2010,... Read More »
http://www.answerbag.com/q_view/2030334

Top Q&A For: Does propane cost more per gallon than gas

How much does jet fuel cost per gallon?

The cost of jet fuel varies widely by geographic location and seasonal demand. Much like automobile gasoline, jet fuel is typically more expensive during the summer months. As of April 1, 2010, the... Read More »
http://www.answerbag.com/q_view/1984229

How Much Should a 30 Gallon Tank Cost?

Dentures can be a natural looking substitute for real teeth, with nearly the same appearance and feel. They can be from either ceramic (porcelain) or plastic. Each has its own advantages and disa... Read More »
http://www.ehow.com/decision_7219809_much-30-gallon-tank-cost_.html

How much did a gallon of milk cost in 1975?

A gallon of milk cost about $1.57 in 1975. As of May 2010, a gallon of store-brand milk costs about $3.30. That number fluctuates depending on what store you go to and what state you are in. But th... Read More »
http://www.answerbag.com/q_view/2100580

How much is a half of gallon of hennesy cost?

approximately $9,100 for a half gallon(64 oz) of Hennessy Richard Cognac!
http://answers.yahoo.com//question/index?qid=20120825102242AAFHW6D


feedback
loading